Zabiegi

Blomdahl Medical

NOWOŚĆ!

Najbezpieczniejsze przekłuwanie uszu metodą Blomdahl Medical już u Nas!

 

Kolczyki hipoalergiczne, nie zawierające niklu to rynkowa nowość. Kolczyki wykonane są z plastiku medycznego z zerową (0%) zawartością niklu bądź z czystego tytanu medycznego. Część kolczyka, która nie styka się z ciałem jest platerowana w kolorze złota lub srebra i ozdobiona kryształkami i perłami Svarowskiego. Kolczyki te polecane są dla osób, które chcą mieć pewność, że noszenie kolczyków nie przyczyni się do powstania alergii na nikiel.

Posiadają one szereg zalet, które opisujemy poniżej:

 

BEZPIECZEŃSTWO

Alergia na nikiel jest nabytą alergią kontaktową skóry, która powstaje i później rozwija się w wyniku ciągłego kontaktu z metalowymi przedmiotami, które zawierają nikiel, takimi jak:

  • zamki,
  • guziki,
  • monety
  • biżuteria.

Alergii na nikiel nie można wyleczyć! Jedynym rozwiązaniem jest unikanie kontaktu z metalami zawierającymi nikiel. Jednak może to być bardzo trudne, ponieważ wszystkie metale (nawet metale szlachetne, takie jak: złoto, srebro i platyna) zawierają nikiel, chociażby w postaci domieszek. Dlatego też, nie ma metalowych kolczyków, które są całkowicie wolne od niklu. Nakładając nawet złote kolczyki, możemy doświadczyć uczucia uciążliwego bólu i swędzenia.

Dlatego nigdy nie narażaj swoje dzieci na działanie wyrobów zawierających nikiel! Plastik medyczny firmy Blomdahl to jedyny materiał na świecie, stosowany do przekłuwania uszu, który nie zawiera niklu. Dlatego rekomendujemy go dzieciom i dorosłym jako produkt całkowicie bezpieczny dla skóry. Kolczyki z plastiku medycznego są szczególnie zalecane dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną pewność, że w czasie gojenia się ucha po przekłuciu, nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

 

HIGIENA

Sterylna kaseta zapewnia maksymalną ochronę przed zakażeniem. Część, która w innych aparatach, dotyka uszu wielu Klientów i jest narażona na kontakt z krwią, została zastąpiona sterylną, jednorazową kasetą. Kaseta zawiera jeden kolczyk do przekłucia ucha oraz jedną  zatyczkę (motylek). Każda kaseta posiada numer seryjny oraz numer sterylizacji. Opakowanie kasety otwierane jest bezpośrednio przed zabiegiem, tak aby każdy Klient miał pewność, że do zabiegu wykorzystywana jest sterylna i jednorazowa kaseta.

 

PRZEKŁUCIE OBU USZU JEDNOCZEŚNIE

Pierwsze przekłucie uszu to ważne wydarzenie dla dzieci i ich rodziców. Jednak bez względu na to, z jaką wprawą przeprowadzasz zabieg, zawsze istnieje ryzyko, że dziecko zrezygnuje z przekłucia drugiego ucha. Mamy rozwiązanie – stosując Blomdahl Medical Ear Piercing możesz przekłuć obydwoje uszu równocześnie.

 

ODPOWIEDNIA ZATYCZKA

Cyrkulacja powietrza w miejscu przekłucia ucha zapewnia lepsze gojenie. Opatentowana zatyczka firmy Blomdahl zatrzymuje się na blokadzie umieszczonej na sztyfcie. Całkowicie zasłania także ostrą końcówkę sztyftu. Zatyczka pozostaje w bezpiecznej odległości od płatka ucha i nie można jej docisnąć, dzięki temu powietrze swobodnie dociera do miejsca przekłucia. Zatyczka firmy Blomdahl to klucz do szybkiego gojenia rany powstałej po przekłuciu ucha.

 

GRUBSZE KOLCZYKI

Do przekłuwania uszu stosujemy kolczyki o nieco grubszych sztyftach niż w zwykłych kolczykach. Dlaczego? Po wyjęciu kolczyka sześć tygodni od przekłucia, dziurka natychmiast się kurczy. Grubszy sztyft zapewnia dodatkowy margines bezpieczeństwa. Można z łatwością założyć zwykły kolczyk, nie narażając delikatnych ścianek dziurki na podrażnienie i infekcję. Dlatego kolczyki do przekłuwania uszu firmy Blomdahl mają nieco grubsze sztyfty niż zwykłe kolczyki.

 

Kolczyki stosowane do Medycznego Przekłuwania Uszu Blomdahl zostały opracowane nie tylko pod kątem wymogów estetycznych, ale również kryteriów medycznych – mają ułatwiać proces naturalnego gojenia się rany po przekłuciu.

 

Warto więc zadbać o bezpieczeństwo i higienę własnego dziecka!

 

 

CENA ZABIEGU: 120 zł

Nasi partnerzy


© 2013 Michel Gabinet Kosmetyczny. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.